Kiszonki w Twoim punkcie


Prowadzisz własną restaurację, sklep, a może jesteś dietetykiem ?
Jeśli chcesz rozszerzyć swój asortyment o zdrowe kiszonki i zakwasy to jesteś w dobrym miejscu!

Zobacz co daje bezpośrednia współpraca z naszą manufakturą.Ceny naszych produktów  niższe o 30% przy zamówieniach hurtowych.


Tak właśnie zamawiając od nas produkty w ilościach hurtowych ceny kiszonek w porównaniu do cen detaliczny z naszego sklepu będą przynajmniej o 30% niższe.

Zamówienie hurtowe złożysz już od kwoty 370 zł.To zrozumiałe, że na początku każdy chce sprawdzić jak dany produkt będzie się sprzedawał dlatego u nas możesz złożyć zamówienie hurtowe już od 370 zł brutto. Nie chcesz ponieść strat z powodu utraty terminu przydatności produktów? Możesz regularnie domawiać kiszonki w mniejszych ilościach i sprzedawać na bieżąco.

Wiele możliwości składania zamówień.Po rozpoczęciu współpracy z nami otrzymujesz dostęp do platformy dla naszych partnerów biznesowych. Możesz tam składać zamówienia w niższych, hurtowych cenach korzystając z kilku rodzajów płatności.
Jeśli wolisz możesz też żłożyć zamówienie mailowo bądź telefonicznie. :)

Boisz się o niskie zainteresowanie klientów - w tym również pomożemy. 

Gwarantujemy Ci reklamę Twojego punktu w naszych mediach społecznościowych oraz umieszczenie go wraz z logiem i danymi kontaktowymi na naszej stronie internetowej.
Klienci z Twojej okolicy bez problemu dowiedzą się, że mogą kupić kiszonki stacjonarnie u Ciebie.

Jeśli chcesz zacząć sprzedawać naturalne wyroby marki Kiszonki Gustalik skontaktuj się z nami już dziś.