Zestaw - Klasyk

  30,00 zł
  Brutto

  Zestaw - Klasyk - Kiszony burak 520g, Żur tradycyjny - Zakwas 520g, Kapusta Kiszona 520g, Kiszona kapusta czerwona z czarnuszką 520g

  Ilość

  • Wszystkie dane podawane na tej stronie są bezpieczne.Wszystkie dane podawane na tej stronie są bezpieczne.
  • Szybka dostawa kurierem UPS. Czas dostawy 1-2 dni robocze.Szybka dostawa kurierem UPS. Czas dostawy 1-2 dni robocze.

  Zestaw "Klasyk" przgotowaliśmy specjalnie dla tych, którzy chcą spróbować prawdziwych niepasteryzowanych kiszonek, ale nie lubią eksperymentów. :) W skład zestawu wchodzi:

  1. Kiszony burak - pokrojony w cienkie plastry burak zalany solanką dojrzewa co najmniej 21 dni. Nadaje się do sałetek, bigosu oraz jako osobna przekąska. Zakwas z buraka można wykorzystać do przyrządzenia tradycyjnego barszczu czerwonego.

  2. Żur tradycyjny - przygotowany z najwyższej jakości składników - mąki żytniej razowej (typ 2000), świeżego czosnku i przypraw. Nasz żur jest żywy i z dnia na dzień coraz kwaśniejszy.  3. Kiszona kapusta - tej zawodniczki chyba nie trzeba przedstawiać? Żdecydowana królowa wśród kiszonek - w naszej wersji z posiekanym czosnkiem. 
  4. Kiszona kapusta czerwona z czarnuszką - pyszna alternatywa dla znudzonych tradycyjną kiszoną kapustą. Czerwona kiszona kapusta jest zdecydowanie bardziej chrupka. Czarnuszka jest dobrze wyczuwalna w smaku.

  WAŻNE UWAGI:

  • - zdrowe bakterie probiotyczne powstałe w procesie fermentacji mlekowej są żywe i cały czas pracują
  • - naturalnymi cechami naszych kiszonek są napuchnięte słoiki, syczenie i gazowanie po otwarciu (w przypadku kimchi normalną oznaką jest również podnoszenie się poziomu produktu po otwarciu - może ono wręcz "wychodzić" ze słoka)  - oznaki te świadczą jedynie o tym, że proces naturalnej fermentacji przebiega prawidłowo.
  • - zalecamy przechowywanie kiszonek w temperaturze do 12 stopni Celsjusza

  #0000007

  Dane techniczne

  Skład
  Kiszony burak , Żur tradycyjny - Zakwas , Kapusta Kiszona , Kiszona kapusta czerwona z czarnuszką

  To może ci się spodobać

  Zarejestruj nowe konto

  Posiadasz już konto?
  Zaloguj się Lub Reset password