Zestaw - Skosztuj nas 2

  62,00 zł
  Brutto

  Zestaw - Skosztuj nas - Kiszona kapusta czerwona z czarnuszką 520g, Kiszona marchewka 520g, Kiszona cytryna 520g, Kiszona cebula 520g, Kiszony kalafior 520g, Kimchi z buraka520g

  Ilość

  • Wszystkie dane podawane na tej stronie są bezpieczne.Wszystkie dane podawane na tej stronie są bezpieczne.
  • Szybka dostawa kurierem UPS. Czas dostawy 1-2 dni robocze.Szybka dostawa kurierem UPS. Czas dostawy 1-2 dni robocze.

  Zestaw "Klasyk" przgotowaliśmy specjalnie dla tych, którzy chcą spróbować prawdziwych niepasteryzowanych kiszonek, ale nie lubią eksperymentów. :) W skład zestawu wchodzi:

  1. Kiszony kalafior - czym dłużej kiszony tym smaczniejszy. Jeden z naszych bestsellerów.

  2. Kiszona cytryna - przysmak kuchni marokańskiej. Świetna do sałatek i duszonych potraw.

  3. Kiszona cebula -  4.  Kiszona kapusta czerwona z czarnuszką - pyszna alternatywa dla znudzonych tradycyjną kiszoną kapustą. Czerwona kiszona kapusta jest zdecydowanie bardziej chrupka. Czarnuszka jest dobrze wyczuwalna w smaku.  5. Kiszona marchewka - dla tych którzy lubią, gdy chrupie. :) Kiszona marchewka nawet po ukiszeniu zachowuje swoją twardą strukturę. Warto dodać, że kiszona marchewka w naszym wydaniu jest przyprawiona odrobiną papryczki chili.

  /

  6. Kimchi z buraka - przygotowywane jest w niemal identyczny sposób co kimchi klasyczne z tym, że kluczową rolę gra tutaj polski burak. :) Zachęcamy do smakowania naszego kimchi wpros ze słoika. Kimchi z buraka można traktować również jako dodatek do mięs. W sałatkach świetnie komponuje się ze świeżym anansem i papryczką chili.


  WAŻNE UWAGI:

  • - zdrowe bakterie probiotyczne powstałe w procesie fermentacji mlekowej są żywe i cały czas pracują
  • - naturalnymi cechami naszych kiszonek są napuchnięte słoiki, syczenie i gazowanie po otwarciu (w przypadku kimchi normalną oznaką jest również podnoszenie się poziomu produktu po otwarciu - może ono wręcz "wychodzić" ze słoka)  - oznaki te świadczą jedynie o tym, że proces naturalnej fermentacji przebiega prawidłowo.
  • - zalecamy przechowywanie kiszonek w temperaturze do 12 stopni Celsjusza

  #0000007

  Dane techniczne

  Skład
  Kiszona kapusta czerwona z czarnuszką, kiszona marchewka, kiszona cebula, kiszony kalafior, kiszona cytryna, kimchi z buraka

  To może ci się spodobać

  Zarejestruj nowe konto

  Posiadasz już konto?
  Zaloguj się Lub Reset password